• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини БюджетУчасті mrpl

Голосування почалося. Як проголосувати онлайн за проекти Бюджету участі: покрокова інструкція.

У жителів м. Маріуполь з'явилася унікальна можливість підтримати важливі для міста проекти. 1 жовтня 2018 р. стартувало онлайн голосування за проекти Бюджету громадської участі, яке триватиме до 15 жовтня 2018 р.

Комунікаційні зустрічі з жителями міста

В Центральній, Кальміуській, Приморській та Лівобережній районних адміністраціях міської ради пройшли зустрічі з жителями району, КСН та ОСББ стосовно участі в проекті «Громадський бюджет».

Голосування за кандидатів на включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі»

З 05.07.2018 р. по 08.07.2018 р. маріупольців запрошують взяти участь у голосуванні за кандидатів на включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі»

Конкурсний відбір представників громадської організації на включення до складу Експертної ради

Маріупольцям пропонують взяти участь у конкурсному відборі громадської організації на включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно частини І «Бюджет громадської участі» рішення міської ради від 28.02.2018 № 7/28-2437 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя»

Комітетам самоорганізації населення розповіли про можливості Бюджету участі

У залі ДК «Молодіжного» пройшла зустріч представників Департаменту з питань економіки міської ради з КСНамі для детального ознайомлення жителів з одним з блоків програми Громадського бюджету - бюджетом участі.