• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проєкти-переможці для реалізації у 2021 р. відібрано!

Переможцями програми «Бюджет громадської участі» у 2020 р. стали 34 проєкти, з яких: 6 великих та 28 малих проєктів. Проєкти будуть реалізовані протягом 2021 р. відповідальними структурними підрозділами Маріупольської міської ради.

У 2020 році було подано 137 проєктів, за результатами розгляду та згідно з висновками профільних структурних підрозділів Експертною радою було допущено до голосування 98 проєктів. Протягом голосування мешканцями м.Маріуполь за проєкти було віддано 10 451 голос. Найбільша питома вага проєктів, які беруть участь у бюджеті громадської участі, стосується двох категорій: «Благоустрій / обладнання закладів освіти» та «Створення спортивно-розважальних майданчиків». Ці проєкти спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів, благоустрій, ремонт або встановлення спортивних майданчиків.

У 2020 р. на реалізацію проєктів програми «Бюджет громадської участі» у 2021 р. виділено 10 000 000 грн. Згідно з Положенням на малі проєкти виділяється 60% загального обсягу громадського бюджету м. Маріуполя, які рівномірно розподіляються по районах міста (15% загального обсягу громадського бюджету м. Маріуполя на кожен район) та на великі проєкти виділяється 40% загального обсягу громадського бюджету м. Маріуполя. Переможцями голосування є проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів. Кількість голосів за проєкти, що перемогли в голосуванні, не може бути меншою за 50 голосів для малих проєктів та 100 голосів для великих проєктів. Проєкти, що набрали менше потрібної кількості голосів, були дискваліфіковані.


Після визначення переможців Експертна рада одноголосно схвалила перерозподіл залишку коштів, згідно з Положенням, на реалізацію 4 малих проєктів, які отримали найбільшу кількість голосів (незалежно від районної приналежності), але не увійшли до рейтингу проєктів-переможців.За результатами засідання Експертної ради визначено 34 проєкти-переможці, з яких 6 великих та 28 малих проєктів, загальна сума коштів, що може бути використана для реалізації 34 проєктів у 2021 р., складає 9 890 000 грн. (з урахуванням ПКД).

Попереду спільна робота з авторами проєктів та розпорядниками коштів.

Вітаємо усіх переможців!

З переліком переможців можливо ознайомитись за посиланням.