• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Здійснено відбір проєктів-переможців для реалізації у 2022 р.!

Переможцями програми «Бюджет громадської участі» у 2021 р. стали 26 проєктів, з яких: 5 великих та 21 малий проєкт. Проєкти будуть реалізовані протягом 2022 р. відповідальними структурними підрозділами Маріупольської міської ради.

Визначено перелік переможців з кола проєктів, що були подані мешканцями м. Маріуполя у 2021 році.

У 2021 році було подано 166 проєктів, за результатами розгляду та згідно з висновками профільних структурних підрозділів Експертною радою було допущено до голосування 133 проєкти. Протягом голосування мешканцями м.Маріуполь за проєкти було віддано 18 775 голосів. Найбільша питома вага проєктів, які беруть участь у бюджеті громадської участі, стосується таких категорій, як: «Благоустрій / обладнання закладів освіти», «Створення спортивно-розважальних майданчиків», «Створення зон відпочинку». Ці проєкти спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів, благоустрій, ремонт або встановлення спортивних майданчиків.

У 2021 р. на реалізацію проєктів програми «Бюджет громадської участі» у 2022 році виділено 10 000 000 грн. Згідно з Положенням на малі проєкти виділяється 60% загального обсягу громадського бюджету м. Маріуполя, які рівномірно розподіляються по районах міста (15% загального обсягу громадського бюджету м. Маріуполя на кожен район) та на великі проєкти виділяється 40% загального обсягу громадського бюджету м. Маріуполя. Переможцями голосування є проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів. Але вперше у 2021 році було реалізовано наступний підхід до визначення переможців: згідно Положенню на проєкти категорії «Благоустрій / обладнання закладів освіти» виділяється не більше 50% загального обсягу бюджету громадської участі Маріупольської міської територіальної громади.

Кількість голосів за проєкти, що перемогли в голосуванні, не може бути меншою за 50 голосів для малих проєктів та 100 голосів для великих проєктів. Проєкти, що набрали менше потрібної кількості голосів, були дискваліфіковані.

За результатами засідання Експертної ради визначено 26 проєктів-переможців, з яких 5 великих та 21 малий проєкт, загальна сума коштів, що може бути використана для реалізації 26 проєктів у 2021 р. складає 10 000 000 грн. (з урахуванням ПКД).

Попереду спільна робота з авторами проєктів та розпорядниками коштів.

Вітаємо усіх переможців!